Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

CZARNOGÓRA I ALBANIA 2018 Albania, Czarnogóra 11 dni

BRATYSŁAWA KOTOR – BUDVA – ULCINJ – TIRANA – DURRES – BELGRAD – AQUARENA

TERMIN : 21.07 – 31.07.2018 

CENA: 1895 zł

Program ramowy

Dzień 1: Wyjazd ze Szczecin godz. 02.30 . Przejazd na nocleg do Czech. Obiadokolacja.
Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Bratysławy. Zwiedzanie: Stare miasto, katedra św. Marcina, Pałac Prymasowski. Obiadokolacja w formie suchego prowiantu. Nocny przejazd do Czarnogóry.
Dzień 3: Przyjazd w godzinach rannych. Zakwaterowanie (ok. godz. 14), obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.
Dzień 4 – 8: Wypoczynek i realizacja programu:

– Wycieczka do Kotoru – jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w południowo-wschodniej Europie, spacer po mieście,
– Wycieczka do Budvy – zwiedzanie Starego Miasta, mury miejskie,
–  Wycieczka do Albanii – zwiedzanie stolicy kraju – Tirany: przejazd Aleją Poległych Bohaterów, Meczet Etem Beya (z zewnątrz), Plac Skandenberga, spacer po mieście.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Gra terenowa,
Zajęcia sportowe i rekreacyjne,
Wypoczynek nad morzem – plażowanie, kąpiele,
Gry i zabawy integracyjne,
Konkurs z nagrodami.
Dzień 9:
Śniadanie, przejazd do Belgradu, zwiedzanie stolicy Serbii: Twierdza Klemagdan, cerkiew św. Sawy, meczet Bajrakli, Teatr Narodowy, ulica Kneza Milosa – miejsce pamięci, ulica ambasad. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 10: Śniadanie, przejazd na Węgry. Zabawa na basenach termalnych Aquarena w okolicach Budapesztu. Przejazd do Czech na nocleg. Obiadokolacja.
Dzień 11: Śniadanie w formie suchego prowiantu, przejazd do Polski. Zakończenie obozu.

Świadczenia
W cenie podstawowej
9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.
Zakwaterowanie
Hotel MONTENEGRO *** w Čanj w Czarnogórze (lub inny o podobnym standardzie). W trakcie pobytu, pokoje 3 i 4 -osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Położony ok. 150 m od morza. Na terenie obiektu: basen, restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy, boisko, klimatyzacja. Podczas noclegów tranzytowych hotele ** i ***.
Wydatki programowe
Wstępy (m.in. Park Wodny Aquarena), przewodnicy, taksy klimatyczne – około 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.
UWAGI
Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe, każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).
Wyżywienie
3 posiłki dziennie podczas pobytu w Czarnogórze. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.
Transport
Autokar turystyczny obsługiwany przez dwóch kierowców (klimatyzacja, WC, barek i DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus
Szczecin – godz.02.30 – dopłata 144 zł
Gorzów Wlkp – godz. 04.30 – dopłata 114 zł
Zniżki / dopłaty
Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10.00 PLN/os

Med