Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

CZARNOGÓRA I ALBANIA 11 dni – obóz 11 dni

KOTOR #BUDVA #ULCINJ #TIRANA #BELGRAD #AQUARENA

TERMIN : 13.07 – 23.07.2019 

CENA: 2095 zł

Program ramowy

Dzień 1: Wyjazd ze Szczecin godz. 02.30 .Przejazd do Chorwacji.
Dzień 2: Przyjazd do Splitu (postój autokaru 9 h). Śniadanie w formie suchego prowiantu. Zwiedzanie Splitu, plażowanie. Przejazd do hotelu na nocleg.
Dzień 3: Zwiedzanie Dubrownika. Przejazd do Czarnogóry. Spacer po Kotorze. Zakwaterowanie w hotelu w miejscowości Dobra Voda, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.
Dzień 4 – 8:  Wypoczynek i realizacja programu:
PROGRAM ANIMACYJNY

  • Gra terenowa,
  • Zajęcia sportowe i rekreacyjne, Wypoczynek nad morzem – plażowanie, kąpiele
  • Gry i zabawy integracyjne,
  • Konkurs z nagrodami.
  • Wycieczka do Budvy – zwiedzanie Starego Miasta, mury miejskie,
  • Wycieczka do Ulcinj Wycieczka do Albanii – zwiedzanie stolicy kraju – Tirany: Meczet Etem Beya (z zewnątrz), Plac Skandenberga, spacer po mieście, przejazd do dawnej stolicy Kruje,Jezioro Szkoderskie

Dzień 9: Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, przejazd do Serbii. Krótki spacer po Belgradzie. Nocleg w okolicach Nowego Sadu.  Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10:   Zabawa w basenach Aquarena (zabawa na basenach ok 9 h) w okolicach Budapesztu.Kolacja w formie suchego prowiantu Następnie „Budapest by night”, czyli wieczorny objazd miasta. Obiadokolacja w formie suchego prowiantu.Nocny przejazd do Polski

DZIEŃ 11: Przyjazd do Polski. Zakończenie obozu
Zakwaterowanie
9 noclegów – Hotel SARS *** w Dobrej Vodzie, pokoje 3-osobowe z łazienkami. Położony ok. 450 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegów tranzytowych hotele ** i ***.
Wyżywienie
3 posiłki dziennie podczas pobytu w Czarnogórze. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.
Wydatki programowe
Wstępy (m.in. Park Wodny Aquarena), przewodnicy, taksy klimatyczne – około 115 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.
Transport
Autokar turystyczny obsługiwany przez dwóch kierowców (klimatyzacja, WC, barek i DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus
Szczecin – godz.02.30 – dopłata 144 zł
Gorzów Wlkp – godz. 04.30 – dopłata 114 zł
Zniżki / dopłaty
Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10.00 PLN/os
UWAGI
Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe, każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 80 euro).

Med