Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

CHORWACJA – obóz młodzieżowy

 

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

CHORWACJA – obóz młodzieżowy

08.07 – 19.07.2018 CENA 1899 zł

25.07 – 05.08.2018 CENA 1899 zł – sprzedane

17.08 – 28.08.2018 CENA 1899 zł 

1. DZIEŃ – Wyjazd ze Szczecina i przejazd przez Czechy i Austrię w kierunku Chorwacji.
2. DZIEŃ – Przyjazd do nadmorskiej miejscowości Kraljevica. Zakwaterowanie w ośrodku nadmorskim UVALA SCOTT ** w Kraljevicy, w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami. Obiekt malowniczo położony nad brzegiem morza, z którego roztacza się widok na pobliską wyspę KRK. W obiekcie wypożyczalnia sprzętu wodnego, muzyka i tańce na tarasie hotelowym oraz dyskoteki, na miejscu liczne grupy młodzieżowe.
3. 10. DZIEŃ Pobyt i wypoczynek połączony ze zwiedzaniem największych atrakcji turystycznych regionu:

 • Całodzienna wycieczka po półwyspie Istria, zwiedzanie miasta Puli jednego z najstarszych miast Chorwacji z licznymi pamiątkami czasów rzymskich, zwiedzanie centrum miasta, starożytnego amfiteatru, Bramy Herkulesa oraz Świątyni Augusta. Stare Miasto w Puli pełne jest życia i turystów. Następnie przejazd do jednego z bardziej uroczych chorwackich miasteczek malowniczo położonych na wąskim cyplu wystającym w morze do miejscowości Poreć lub Rowinj, w trakcie wycieczki możliwość kąpieli w wodach Adriatyku.

 • Wycieczka autokarowa na pobliską wyspę Kyrk, zwiedzanie urokliwego starego miasteczka o tej samej nazwie, spacer promenadą oraz murami miasta. Czas na kąpiel i plażowanie na jednej
  z piękniejszych piaszczystych plaż Chorwacji w miejscowości Baśka.

 • Dyskoteki i inne imprezy kulturalne, plażowanie i aktywny wypoczynek, codzienne kąpiele w wodach Adriatyku, sport, gry i zabawy, baloniada itp.

11. DZIEŃ – Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie powrotu krótkie wieczorne zwiedzanie Wiednia – stolicy Austrii lub Ljubljany stolicy Słowenii – w zależności od wybranej trasy przejazdu.
12. DZIEŃ – Przyjazd do Szczecina

Świadczenia w cenie: 

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy,
 • 9 noclegów w Chorwacji – w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami.
 • wyżywienie w Chorwacji – śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, (pierwszy i ostatni posiłek w Chorwacji – obiad)
 • dwie wycieczki podane w programie: do Puli oraz na wyspę KRK
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A

Uwagi: cena nie obejmuje taksy klimatycznej w wysokości 10 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz ewentualnej wycieczki fakultatywnej do chorwackiego parku narodowego Plitwickie Jeziora w cenie 35 euro/os,

Trasa przejazdu: Słupsk Plac Zwycięstwa godz. – 12.00 Koszalin Dw. PKP – 13.00 Szczecin parking przy ul Sambora – 15.45 Gorzów Wlkp. stacja PKN Orlen ul. Mysliborska – 17.15 Zielona Góra parking przy Palmiarni – 18.45, Wrocław /Bielany Wrocławskie /parking przy PKN Orlen przy zjeździe z Autostrady, naprzeciwko Macro – 21.15, Katowice Dw. PKP – 23.45

euro