Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
chorwacja

Chorwacja dla seniora – Hotel Jakov Solaris Resort

Zakwaterowanie:

Hotel Jakov Solaris Resort *** to nowość w ofercie „Senior Lato 2017”. Hotel należy do znanego w Chorwacji resortu Solaris, zbudowanego na wzór wioski wakacyjnej, położonego nad samym morzem wśród bujnej zieleni. To spełnienie marzeń każdego turysty! W skład kompleksu wchodzi m.in. strefa basenowa z leżakami w cenie, szerokie zaplecze rekreacyjno – sportowe jak boisko do siatkówki, bocci, koszykówki czy piłki nożnej.  Za opłatą strefa Spa & Wellnes, restauracje tematyczne np. środziemnomorska, steak house, beach bary, sklepiki, boisko do tenisa oraz Aquapark. Leżaki na plaży dodatkowo płatne (ok. 5 EUR/ os./ dzień.) Hotel oferuje pokoje 2. osobowe z klimatyzacją w cenie, łazienką, TV, balkonem francuskim. Dostępne bezpłatne W-fi przy recepcji.

Wyżywienie: W Chorwacji: 11 śniadań i 11 obiadokolacji. Śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu. W trakcie noclegów tranzytowych w Czechach 2 śniadania.

Terminy i cena:

20.05 – 02.06.2017 – od 2699 zł

31.05 – 13.06.2017 – od 2899 zł

16.09 – 29.09.2017 – od 2699 zł

W cenie zapewniamy:

– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych

– w Chorwacji 2 posiłki dziennie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, 11 noclegów

– 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami w Czechach

– transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

– opieka rezydenta lub pilota na miejscu


Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin – 150 zł, Gorzów Wlkp. – 130 zł

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

– ubezpieczenie KL, NW: 80 pln/ os.

– opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/ os./ turnus, płatne w autokarze


Dodatkowo płatne opcjonalnie:

– ubezpieczenia KR 3 – 4% wartości imprezy

– Kup sobie spokój jest usługą, która pozwala Tobie bezkosztowo i bez podawania przyczyn zrezygnować z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. Koszt 80 pln

– rezerwacja miejsc w autokarze: 50 zł/ os.

 

Program ramowy:

1 dzień – Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.


2 dzień – Po śniadaniu przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Chorwacji około godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


3 – 13 dzień – Wczasy dla seniorów w miejscowości Szybenik, w hotelu Jakov Solaris Resort. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. 


13 dzień – Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.


14 dzień – Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.

 


Transport:


Droga do Chorwacji: wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Czech około godziny 20.00. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji i zakwaterowanie około godziny 20.00.
Droga do Polski: wyjazd do Polski w godzinach porannych, po śniadaniu. Przyjazd na nocleg tranzytowy około  godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


Pozostałe informacje:

Kto może wyjechać na „Dla Seniora „?
Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu „Dla Seniora ” z Funclub’em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą „travel senior.”

Wycieczki fakultatywne:

UWAGA: podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu, wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób 

Split i Trogir – w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac – Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.

Cena: 40 euro/osobę 

Fish picnic – wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

Cena: 30 euro/osobę


Wodospady rzeki Krka
– jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzecze Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się. 

Cena: 35 euro/osobę
(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku)

 

Jeziora Plitwickie- słynny Park Narodowy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uważany jest za jeden z symboli piękna Chorwacji i miejsca, które przynajmniej raz w życiu trzeba zobaczyć. Malowniczo usytuowana dolina z pięknymi wodospadami, krystaliczną wodą i bujną zielenią.

Cena: 50 euro/osobę

 

Zadar- miasto założone przez Rzymian, w którym odłamki historii zdobią praktycznie każdą ulicę. Atak na miasto, podczas niesławnej IV wyprawy krzyżowej, został potępiony przez papieża, co nie przeszkodziło Wenecjanom być w jego posiadaniu do końca istnienia Republiki. Zadar nazywany jest „małym chorwackim Rzymem“, przez co często bywa stawiany na równi z Dubrownikiem i Wenecją.

Cena: 40 euro/osobę