Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
zagrzeb

CHORWACJA: ADRIATYK TOUR – 8 DNI

ADRIATYK TOUR

DZIEŃ 1:

zbiórka i wyjazd w godzinach wczesnorannych ze Szczecina. Przejazd na nocleg tranzytowy do Czech. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2:

śniadanie, przejazd do stolicy Chorwacji – Zagrzebia. Krótkie zwiedzanie: plac z pomnikiem Jelacica i siedemnastowieczną fontanną, Katedra. Przejazd na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

śniadanie, przejazd i zwiedzanie wspaniałego parku narodowego Plitwickich Jezior z szesnastoma jeziorami i ponad dziewięćdziesięcioma wodospadami. Przejazd na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

śniadanie, przejazd i Zwiedzanie Szibenika z piękną katedrą św. Jakuba. Następnie zwiedzanie średniowiecznego Trogiru, spacer wąskimi uliczkami, rynek z ratuszem i katedra św. Wawrzyńca. Przejazd do Splitu i zwiedzanie Pałacu Dioklecjana w Splicie, jedną z najwspanialej zachowanych budowli rzymskich.  Przejazd na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5:

śniadanie w formie suchego prowiantu, przejazd do Dubrownika – w programie zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer wzdłuż murów miejskich. Powrót na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6:

śniadanie i przejazd do Parku Narodowego Krka – Przełomy rzeki Krka z licznymi kaskadami, wodospadami i jeziorkami szczególnie piękne w okolicach Skradina. Zwiedzanie starego Zadaru z kościołem św. Donata. Przejazd na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7:

śniadanie i przejazd do Puli – zwiedzanie monumentalnego rzymskiego amfiteatru oraz miasteczka Rovinj z ciekawym starym miastem. Przejazd na nocleg, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8:

śniadanie, wyjazd i przejazd w kierunku Polski. Przyjazd i zakończenie wycieczki w godzinach późnowieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, dvd

– 7 x nocleg w hotelach klasy turystycznej ( 6 x nocleg w Chorwacji, 1 x nocleg tranzytowy w Czechach ) – pokoje 2, 3, 4 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym

– 7 x śniadania ( w tym 1 x suchy prowiant ), 7 x obiadokolacje

– opieka pilota na całej trasie

– ubezpieczenie NNW i KL

Obowiązkowe wydatki programowe ( płatne w autokarze ):

– Wstępy + opłaty klimatyczne + miejscowi przewodnicy – około 90 euro.

Uwaga !!!

– Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowy – dopłata 630 zł

– W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje.

– Kolejność zwiedzania może ulec zmianie nie powodując zmiany świadczeń