Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

CESARSKA CHORWACJA – Chorwacja,Słowenia,Włochy 2018 – 11 dni

AQUALANDIA – PADWA  – WENECJA – ROVINJ  – PULA  – KRK  – TRIEST  – GROTY – GIGANTE  – LJUBLIANA  – BLED

TERMIN: 21.07 – 31.07.2018

CENA:  1995 zł

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1: Wyjazd ze Szczecin -godz. 02.30 .Nocny przejazd do Włoch.
Dzień 2: Śniadanie w formie suchego prowiantu, pobyt w Aqualandii – parku wodnym określanym jako nr 1 we Włoszech w formie wielkiej wyspy z 26 atrakcjami, podzielonej na strefy: plac Hemingwaya, Złota Laguna, Port Hemingwaya, Zatoka Rekinów, arena sportowa, Tiki arena. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Padwy: zwiedzanie bazyliki św. Antoniego i największego placu Europy Prato della Valle. Przejazd do Wenecji, transfer kanałem Giudeccą do Placu św. Marka. Zwiedzanie bazyliki św. Marka, Pałacu Dożów (z zewnątrz) wraz ze słynnym Mostem Westchnień. Spacer do Mostu Rialto. Przejazd do Chorwacji, zakwaterowanie w Kraljevicy, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 – 9: Wypoczynek i realizacja programu:

PROGRAM ANIMACYJNY:
– Gra terenowa,
– konkurs na plaży,
 – Zajęcia sportowe i rekreacyjne,
– Wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
– Dyskoteki.
 – Wycieczka autokarowa do Puli – zwiedzanie Amfiteatru z okresu rzymskiego, najsłynniejszego zabytku i zarazem symbolu miasta. Amfiteatr zbudowany w I w. przez cesarza Wespazjana, jest najlepiej zachowaną budowlą tego typu w Europie po Koloseum w Rzymie i Arenie w Nimes,
– Wycieczka autokarowa do Rovinj – zwany „perłą w koronie Adriatyku”, zwiedzanie katedry św. Eufemii uważanej za symbol Istrii,
– Wycieczka autokarowa na największą wyspę Krk Morza Adriatyckiego,
– Wycieczka autokarowa do włoskiego Triestu. Zwiedzanie miasta oraz Groty Gigante,
Dzień 10: Śniadanie, przejazd do Słowenii. Zwiedzanie stolicy Słowenii Ljubljany – spacer po zabytkowych uliczkach miasta. Przejazd do Bled – urokliwego miasteczka położonego nad turkusowym jeziorem, jednego z najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych w Alpach. Kolacja w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Polski.
Dzień 11: Zakończenie obozu.

Świadczenia

Zakwaterowanie
Hotel UVALA SCOTT ** w Kraljevicy w trakcie pobytu, pokoje o podwyższonym standardzie 2,3-osobowe z łazienkami. Położony ok. 50 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegu tranzytowego hotele ** i ***.
Świadczenia w cenie podstawowej
8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.
Wydatki programowe
Wstępy (m. in.: Park Wodny Aqualandia, transfer Wenecja, Groty Gigante), przewodnicy, taksy klimatyczne, wjazdy do miast – około 95 euro. Wydatki programowe są obligatoryjne i opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.
Wyżywienie
3 posiłki dziennie podczas pobytu w Chorwacji. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.
Transport
Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.
Szczecin  – godz. 02.30 – dopłata 144 zł
Gorzów Wlkp- godz. 04.30 – dopłata 114 zł
UWAGA
Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).
Zniżki / dopłaty
Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10.00 PLN/os

Med