Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

BUŁGARSKIE KURORTY 2018 Bułgaria, Węgry 13 dni

ZŁOTE PIASKI – BAŁCZIK – KALIAKRA  – WARNA – BUDAPESZT  – AQUARENA

TERMINY

07.07 – 19.07.2018
14.07 – 26.07. 2018 – sprzedane
21.07 – 02.08.2018 – sprzedane

CENA: 1775 zł

PROGRAM RAMOWY
Dzień 1: Wyjazd ze Szczecina godz. 02.30, tranzyt przez Czechy, przyjazd na Węgry, nocleg.
Dzień 2: Śniadanie, przejazd przez Węgry i Rumunię, posiłek w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Bułgarii.
Dzień 3: Przyjazd do Złotych Piasków, posiłek w formie suchego prowiantu. Wypoczynek nad morzem. Zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.
Dzień 4 – 9: Wypoczynek i realizacja programu:

PROGRAM ANIMACYJNY:

 – pirackie party – rejs statkiem, wodna bitwa na morzu zakończona piracką przekąską,
– gra terenowa Poszukiwacze zaginionego skarbu,
– wieczór gier, kalambury,
– zajęcia sportowe i rekreacyjne,
 – wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
 – wycieczka do Bałcziku oraz na Przylądek Kaliakra,
– wycieczka do Monastyru Aładża,
– wycieczki po okolicach Złotych Piasków,
– wyjścia na dyskoteki (m.in. PR Club, Malibu – płatne indywidualnie 3-5 Euro)
Dzień 10: Śniadanie, wyjazd do Warnytrzeciego co do wielkości miasta Bułgarii, nazywanego morską stolicą. Zwiedzanie Starego Miasta, cerkiew Zaśnięcia Bożejrodzicielki, Opera Warneńska (z zewnątrz), plac Nezawisimost orazMauzoleum Warneńczyka, wybudowanego na cześć słynnej bitwy pod Warną z 1444 roku, gdzie poległ król polski Władysław III Warneńczyk. Wyjazd z Bułgarii, kolacja w formie suchego prowiantu, nocny przejazd przez Rumunię w kierunku Węgier.
Dzień 11: Przyjazd do Budapesztu, śniadanie w formie suchego prowiantu. Całodzienna zabawa w Aquarenie – jednym z najnowocześniejszych parków wodnych w Środkowej Europie, z licznymi zjeżdżalniami i basenami. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 12: Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu. W programie spacer promenadą naddunajską przez Most Łańcuchowy do Wzgórza Zamkowego, a tutaj zabytki Plac św. Trójcy, Baszta Rybacka, kościół Macieja, Zamek Królewski. Plac bohaterówz imponujących rozmiarów pomnikiem przedstawiającym przywódców państwa. Wzgórze GellértaCytadela z Pomnikiem Wolności i niezwykłym widokiem na Budę i Peszt. Dodatkowa obiadokolacja w Budapeszcie, nocny przejazd do Polski.
Dzień 13: Zakończenie obozu.

Świadczenia
W cenie podstawowej
9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.
Zakwaterowanie
Hotel SERDIKA ***+ w Złotych Piaskach (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3, 4, 5 i 6-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Położony ok. 400 m od morza. Na terenie obiektu: basen z mini parkiem wodnym, restauracja, bar, sala TV. Podczas noclegów tranzytowych hotele** i ***.
Wydatki programowe
Wstępy (m.in. Muzeum Warneńczyka, Park Wodny Aquarena, Pirackie Party), przewodnicy, opłata klimatyczna, dodatkowy posiłek w Budapeszcie – około 80 euro. Wydatki programowe są obligatoryjne i opłacane indywidualnie przez uczestników obozu
Wyżywienie
Podczas pobytu w Złotych Piaskach wersja All inclusive – 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje. Dodatkowo pomiędzy posiłkami przekąski m. in. ciasta, owoce, naleśniki. Napoje dostępne przez cały dzień. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.
Propozycje fakultatywne realizowane przy min. 15 uczestnikach
(deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu): – Jeep Safari– niezapomniane wrażenia pełne zakrętów i energicznych podjazdów. Tylko dla prawdziwych twardzieli. Koszt wycieczki od osoby 35 euro. – Wycieczka do Neseberu, zwiedzanie unikatowych zabytków miasta położonego na półwyspie. Wypoczynek na plaży w Słonecznym Brzegu. Koszt wycieczki od osoby 45 euro
Transport
Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.
Szczecin – godz. 02.30 – dopłata 144 zł
Gorzów Wlkp – godz. 04.30 – dopłata 114 zł
UWAGA
Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).
Zniżki / dopłaty
Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10.00 PLN/os.

Med