Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

BUŁGARIA -Złote Piaski hotel **** obóz 13-18 lat

Bułgaria – Złote Piaski, hotel PrimaSol Sunrise****
z wizytą w Hajduszoboszlo (Węgry)

Złote Piaski nazywane są letnią stolicą Bułgarii. Nie bez powodu. Ten popularny kurort nad Morzem Czarnym ma wiele atrakcji turystycznych do zaoferowania. Złote Piaski swoją nazwę zawdzięczają wyjątkowo pięknej plaży. Płaska, pokryta milutkim, złotym piaskiem, ma łagodne i pozbawione kamieni zejście do morza. Ze względu na czystość, została odznaczona prestiżową europejską nagrodą ekologiczną – Błękitną Flagą. Wzdłuż plaży ciągną się duże kompleksy hotelowe a na plaży jest zawsze tłoczno, gwarno i aktywnie.

Zakwaterowanie: hotel PrimaSol Sunrise****, w którym całodniowe wyżywienie zapewnione będzie w formule Al Inclusive.
Terminy
I turnus: 26.06.2022 r. – 06.07.2022 r. (11 dni) 
II turnus: 08.07.2022 r. – 18.07.2022 r. (11 dni) 
II turnus: 21.08.2022 r. – 31.08.2022 r. (11 dni)

Cena: 2.620,00 zł/osoba
+ dopłata za połączenie antenowe ze Szczecina 100 zł, realizacja przy 6 os
Wiek Uczestników: 13-18 lat

Programu obozu:
1 dzień
– 00:30 zbiórka w Gorzowie Wlkp. lub innym ustalonym miejscu, ostatnie sprawdzenie czy mamy ważny paszport lub dowód osobisty i czas rozpocząć wakacje.
– 00:45 odjazd autokaru. W trakcie przejazdu przystanki tzw. antenowe dla uczestników wsiadających wzdłuż trasy przejazdu przez Polskę wzdłuż trasy S3 i A4 (+ połączenie antenowe ze Szczecina i Poznania).
Dokładny i ostateczny program przejazdu autokaru przez Polskę zostanie dostosowany do ilości osób wsiadających w poszczególnych miejscowościach.
Następnie przejazd autokaru z uczestnikami na Węgry, na nocleg tranzytowy w Debreczynie lub okolicy.
– w godzinach popołudniowych przyjazd do Debreczyna, zakwaterowanie, kolacja. Dla chętnych wieczorny spacer połączony ze zwiedzaniem miasta.
2 dzień
– po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Hajduszoboszlo, gdzie będziemy się bawić przez kilka godzin w najsłynniejszych basenach termalnych w Europie – HungaroSpa.
– 16:00 obiad/lunch. Godz. 17:00 wyjazd autokaru z uczestnikami w kierunku Bułgarii.
3 dzień
– w godzinach południowych przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie w hotelu PrimaSol Sunrise****, i zasłużony odpoczynek. Zebranie organizacyjne z kierownikiem obozu/rezydentem. Przedstawienie wszystkich opiekunów oraz ratowników, podział na grupy. Zapoznanie się uczestników z regulaminami: obozu, BHP, hotelu oraz omówienie planu zajęć. Po kolacji spacer po promenadzie i zapoznanie się z okolicą.
4 – 9 dzień
Programu pobytu w Złotych Piaskach:
Po śniadaniu rozpoczynamy prawdziwe wakacje w bułgarskim kurorcie nad Morzem Czarnym. Będziemy plażować oraz bawić się na plaży i w wodzie oraz przy basenach na terenie hotelu. Kąpiele i zabawy w morzu będą odbywały się pod nadzorem ratownika obozu, bo przecież bezpieczna kąpiel, to będzie podstawa naszych udanych wakacji.
Po dniach pełnych atrakcji będzie czas na kolację, ale nie będzie jeszcze czasu na spanie. Wieczorne spacery po Złotych Piaskach będą miłym zakończeniem każdego dnia, ale również będą jedną z części gry miejskiej, gdzie poprzez zabawę poznany miasto i nie tylko. Nie zapomnimy również o wieczornych dyskotekach.

W międzyczasie będzie możliwość skorzystania odpłatnie z następujących wycieczek fakultatywnych:
Warna z wizytą w Delfinarium – głównym punktem wizyty w trzecim co do wielkości mieście Republiki Bułgarii będzie niezapomniane show z delfinami – 30 Euro.
Nessebar – wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania jednej z najstarszych wiosek w kraju, która w 1983 roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. W programie zwiedzanie Starego Miasta, kościołów prawosławnych oraz ruin średniowiecznej fortecy – 30 Euro.
Bałczik – zwany Białym Miastem i Przylądek Kaliakra – dwukilometrowy cypel o wysokości do 70 metrów – 20 Euro.
10 dzień
– we wczesnych godzinach porannych śniadanie, wykwaterowanie z hotelu w Bułgarii. Wyjazd w kierunku Rumunii na nocleg tranzytowy. Lunch na trasie przejazdu.
– w godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w Oradea lub Arad w Rumuni, zakwaterowanie i kolacja.
11 dzień
– 8:00 – 9:00 śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Krótkie zwiedzanie miasta Oradea lub Aradu, czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd w kierunku Polski. Obiad/lunch na trasie przejazdu.
Przyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach nocnych – około 23:00 – 24:00
W trakcie przejazdu powrotnego przystanki tzw. antenowe dla uczestników wsiadających wzdłuż trasy przejazdu z przejścia granicznego w Barwinku przez Polskę: Miejsce Piastowskie + połączenie antenowe z Sanoka, Jasło, Kraków, Wrocław, Zielona Góra. Dokładny i ostateczny program przejazdu autokaru przez Polskę zostanie dostosowany do ilości osób wsiadających w poszczególnych miejscowościach.
Świadczenia zawarte w cenie: 
*9 noclegów w tym: 1 x hotel w Debreczynie lub okolicy (Węgry), 7 x w Złotych Piaskach (Bułgaria), hotel PrimaSol Sunrise**** i 1 x w Oradea (Rumunia) – pokoje 3, 4 i 5 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
* wyżywienie:
w trakcie pobytu w Bułgarii, hotel PrimaSol Sunrise**** Al Inclusive – śniadania, obiady, kolacje, między głównymi posiłkami przekąski, ciasta, lody, napoje bez ograniczeń.
w trakcie pobytu w Debreczynie i Hajduszoboszlo (Węgry): 1 x śniadanie, 1 x obiad/lunch, 1 x kolacja,
w trakcie pobytu w Oradea (Rumunia): 1 x kolacja, 1 x śniadanie.
2 x lunch na trasie przejazdów.
*opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika na plaży, kierownika/rezydenta obozu.
*ubezpieczenie NNW i KL, TFG i TFP, bilety wstępów na baseny termalne w Hajduszoboszlo (Węgry).


Uwagi dodatkowe do oferty:
-program obozu jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
-Uczestnik winien dostosować się do przepisów dotyczących walki z Covid – 19, które obowiązują (bądź będą obowiązywały) na terenie w poszczególnych państw, w których będzie przebywać np. obowiązek posiadania ważnego certyfikatu unijnego COVID-19 potwierdzający szczepienie lub status ozdrowieńca lub negatywny wynik testu PCR przeprowadzony nie wcześniej niż 72 godziny przed przyjazdem do Bułgarii. Dokument z wynikiem testu musi zawierać: imię i nazwisko osoby zgodne z dokumentem tożsamości, z którym się podróżuje, dane placówki medycznej wykonującej badanie (nazwa, adres lub inne dane kontaktowe), datę przeprowadzenia testu PCR, zapisane alfabetem łacińskim oraz wynik negatywny (NEGATIVE), umożliwiający interpretację dokumentu.
W przypadku konieczności posiadania aktualnego testu antygenowego Covid – 19, do powyższych cen należy doliczyć koszt wykonania testu PCR. —Wykaz placówek medycznych, w których będzie można wykonać testy zostanie udostępniony rodzicom na kilka dni przed wyjazdem.
-Istnieje możliwość zdeponowania pieniędzy (kieszonkowego) u wychowawców.
-Należy zabrać własne ręczniki plażowe.
-Oferta skalkulowana wg kursu z dnia 05.12.2021 kursu 1 Euro= 4,70 zł. W przypadku drastycznych podwyżek paliwa lub kursu Euro organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny.
Walutą obowiązującą w Bułgarii jest lew bułgarski (1 lew = 2,30 zł). Sugerowane kieszonkowe na Bułgarię to ok. 150 lewa (BNG) + 15 Euro przejazdy tranzytowe.
-Dokument tożsamości ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu (dowód osobisty lub paszport). Karta ubezpieczenia tzw. EKUZ, którą przed wyjazdem należy pobrać z NFZ.
-Każdy z rodziców wraz z informacjami wyjazdowymi, które zostaną przesyłane na 7 dni przed rozpoczęciem kolonii/obozu otrzyma również numery telefonów do kierownika kolonii/obozu oraz osoby odpowiedzialnej za organizację w tym numery telefonów alarmowych czynnych całą dobę. Informacje wyjazdowe będą obejmowały również dokładny program wyjazdu oraz dokładne godziny i miejsca odjazdu autokarów z poszczególnych przystanków.
-Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wiekowe. Różnica wieku uczestników dzielących pokój nie będzie większa niż 2 lata.
-Za ewentualne zniszczenia w pokojach, autokarze czy podczas wycieczek odpowiadają rodzice dzieci, którzy są zobowiązani ponieść koszty naprawy uszkodzeń.