Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Borne Sulinowo

BORNE SULINOWO + CZAPLINEK

Borne Sulinowo + Czaplinek

Zapraszamy miłośników przyrody i historii na nową trasę poznawania miejsc godnych odwiedzenia w woj. Zachodniopomorskim. Odkryjcie z nami Wał Pomorski i jego tajemnice, Borne Sulinowo – miasto – które przeszło do cywila, czy też perełkę Drawskiego Parku Parku Krajobrazowego – Czaplinek. W trakcie tej wycieczki będzie czas na naukę i zabawę.

Ramowy program:

Dzień I – godz. 7.00 – wyjazd ze Szczecina, przejazd do Wałcza – zwiedzanie z przewodnikiem Skansenu Grupa Warowna Cegielnia, następne przejazd do Bornego Sulinowa – zwiedzanie pozostałości urządzeń i budowli militarnych, spacer po największych w Europie wrzosowiskach / lub możliwy spływ kajakowy / zakwaterowanie, obiadokolacja, czas do dyspozycji grupy / możliwa organizacja dyskoteki / nocleg.

Dzień II – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Czaplinka do Zamku Drahim – pokaz uzbrojenia i ubioru z kresu świetności zamku połączony z pokazem walk, pieczeniem podpłomyków i pieczeniem podpłomyków i pieczeniem kiełbasy z ogniska. Przyjazd do Szczecina w godz. Popołudniowych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd autokarem

– 1 nocleg – pokoje 2-4 os., łazienki na korytarzu

– wyżywienie – 1 x obiadokolacja, 1 x śniadanie, 1 x pieczone kiełbaski i pieczywo

– opieka pilota – przewodnika

– ubezpieczenie NNW