Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
AUSTRIA narty

AUSTRIA – narty/snowboard – Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun -> narty/snowboard – MIL/SD
Austria / Zell am See
13 – 19 lat

Cena: od 1999 zł

Tutaj macie wszystko co najlepsze w Alpach:  lodowiec Kitzsteinhorn, trasy na wysokości ponad 3000 m n.p.m i do tego jeszcze halfpipe na Schmittenhöhe-Glocknerwiese oraz miasteczko z przepiękną starówką. Zapraszamy do  idealnego miejsca dla wielbicieli zimowego szaleństwa wszelkiego formatu.

Zell am See – Kaprun – to ośrodek narciarski zlokalizowany w dolinie jeziora Zeller, skąd roztacza się widok na Großglockner (najwyższy w Austrii szczyt) oraz 30 innych trzytysięczników. Takie położenie sprawia, że region ten jest miejscem wyjątkowym. Składają się na niego trzy większe ośrodki narciarskie: Schmittenhöhe, lodowiec Kitzsteinhorn oraz Maiskogel oferujące trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności.

Schmittenhöhe – to ośrodek zarówno z łagodnymi stokami, jak również trasami czarnymi dla osób pewniej czujących się na nartach/ snowboardzie. Macie tu możliwość bezpłatnego przejazdu trasą Skimovie (trasą slalomu giganta, na której dokonywany jest pomiar czasu i nagrywany jest film- doskonałe narzędzie wideo analizy). W ośrodku możecie również skorzystać ze snowparku, a także z najdłuższego na świecie (1300 m) funslope wyposażonego w sześć kamer tworzących videoclipy, dzięki którym będziecie mogli podziwiać swój przejazd na smartfonie. Ośrodek ten daje również możliwość nocnych zjazdów.

Lodowiec Kitzsteinhorn – śnieg leży tu prawie cały rok, więc na pewno nie zabraknie go podczas ferii:) Możecie tu zakosztować pełnej swobody śmigając na szerokich i doskonale utrzymanych stokach, które przyprawią Was o szybsze bicie serca. Na kochających freestyle czekają trzy snowparki oraz największa w tym kraju superpipe, a na górę pozwoli Wam wjechać 20 dobrze utrzymanych wyciągów. Dla relaksu zróbcie sobie przerwę w zjazdach i wybierzcie się na szczyt Kitzsteinhorn (3029 metrów n.p.m.) na platformę widokową, aby zobaczyć zapierający dech w piersiach widok i strzelić sobie kilka pamiątkowych fotek