Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Austria Uderns

AUSTRIA – narty/snowboard – Uderns

Zillertal -> narty/snowboard – BAH/SD
Austria / Uderns
13 – 19 lat

Cena: od 1999zł

Najbardziej rozchwytywana miejscówka roku!! 13 regionów objętych jednym skipassem, obezwładniające 623 km nartostrad na które wciąga 177 urządzeń wyciągowych (gondole, koleje linowe, kanapy,krzesełka, orczyki), niezliczone atrakcje na stokach (slalomy, stoki z kopnym, specjalnie zmuldzonym śniegiem oraz fantastyczny snow park Vans Penken Park ze 130 metrowym half pipem – to wszystko sprawi, że przyjazd tutaj będzie Waszym najlepszym wyborem w życiu.

Zillertal – patrząc na ośnieżone i lśniące w słońcu wierzchołki gór łatwo zapomnieć o rutynie. Jeśli chcecie spędzić ekscytujące ferie zimowe to przyjeżdżajcie tutaj. Codziennie możecie korzystać z innego ośrodka sportów zimowych. Wśród głównych rejonów narciarskich w okolicy Zillertal są:

Zillertal Arena – to bardzo nowoczesny i największy spośród ośrodków w dolinie Zillertal (143 km zróżnicowanych pod względem trudności tras i 51 wyciągów). Tutaj zaspokoją swoje potrzeby maniacy freestyle’u, freeride’u oraz miłośnicy dobrze naśnieżonych, szerokich tras.

Nowość!!! W sezonie narciarskim 2016/2017 każdy gość Zillertal Areny może zostać „Championem Areny”, udział w rywalizacji jest bezpłatny. Wystarczy jedynie na terenie całego regionu narciarskiego odwiedzić 10 przystanków „Arena Champion” (szczegóły pod na stronie www.skiline.cc).

Mayrhofen – należy do najbardziej znanych miejscówek w Dolinie Zillertal. Posiada on dostęp do tras narciarskich Ahorn (z dużą ilością łagodnych i szerokich tras) i Penken (gdzie znajduje się najbardziej stromy szczyt Austrii – „Harakiri”). W sumie ok. 135 km tras i 55 wyciągów. Możecie tu śmiało poszaleć w legendarnym Vans Penken Park, który uzyskał w 2010 tytuł najlepszego europejskiego snowparku lub pościągać się na czterech trasach wyścigowych. Gdy się zmęczycie możecie wybrać się do wioski igloo „White Lounge” będącej oficjalną strefą chilloutu w tym regionie.

Tux-Finkenberg – proponuje 227 km nartostrad i 59 wyciągów. Najbardziej znaną atrakcją tego regionu jest oferujący 86km tras – lodowiec Hintertux – jedyny w Austrii całoroczny obszar narciarski. Możecie stąd zjechać najdłuższą w Tyrolu (12 km) trasą prowadzącą do Doliny Zillertal.

Hochfügen-Zillertal – drugi pod względem wielkości obszar narciarski w Zillertal (171km tras i 37 wyciągów) oferujący doskonałe warunki do zjazdów oraz podszkolenia freestyle’u (snowpark, halfpipe).

Teraz macie też okazję sprawdzić jak wyglądał Wasz dzień na stoku. Wchodząc na www.skiline.cc i podając swój numer karnetu możecie na specjalnym wykresie zobaczyć ilość przejechanych kilometrów i ilość wyciągów, z których skorzystaliście. Dodatkowo po przejechaniu specjalnych, wyposażonych w kamery odcinków tras możecie podejrzeć lub pobrać sfilmowany Wasz przejazd, a nawet opublikować go w sieci.

Apres ski:

Tor saneczkowy „Arena Coaster” – to szybkość, emocje i duża dawka adrenaliny. To wszystko zapewni Wam jazda 1,5 kilometrowym mocno zakręconym torem saneczkowym. Po skorzystaniu z atrakcji możecie za dodatkową opłatą nabyć w kasie Wasze zdjęcie zrobione podczas przejazdu. Cena (jedno okrążenie) – ok. 5 EUR

Baseny termalne „The Erlebnistherme Zillertal” – to trzypoziomowy obiekt oferujący wszystkim spragnionym relaksu i dobrej zabawy: zjeżdżalnie (w tym 134 metrowa- najdłuższa w zachodniej części kraju), „rwące rzeki”, baseny z morskimi falami i solankami. Cena (2 godz. w „The Erlebnistherme Zillertal”) – ok. 9 EUR

Tor saneczkowy Gerlosstein – macie chęć na inną formę białego szaleństwa? Czas na jazdę na dwóch płozach na zboczach Gerlosstein