Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
austria snowboard

AUSTRIA – narciarsko-snowboardowy – Zederhaus

Ski Amade obóz narciarsko-snowboardowy – FLA/SD

13 – 19 lat 

CENA: 1899 zł

Nowość!!Będziecie mieszkać w hotelu którego właścicielami są słynny mistrz olimpijski oraz mistrz świata w narciarstwie alpejskim Hermann Maier oraz dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim Rainer Schonfelder.

Propozycja dla wszystkich spragnionych możliwości szusowania po ogromnej ilości tras w kilku ośrodkach narciarskich. Tutaj macie wszystko: ilość tras i wyciągów narciarskich których nie zdążycie „przejechać” w trakcie całego obozu; bogate apres ski oraz super kadrę.

Ski Amade – to największy region narciarski w Austrii w dodatku objęty jednym karnetem. 760 km tras oraz 270 wyciągów sprawiają, że każdy fan narciarstwa oraz snowboardu, zarówno początkujący jak i doświadczony, znajdzie tutaj idealne stoki dla siebie. Są tutaj lekko pochyłe trasy dla początkujących jak i trasy zjazdowe FIS dla doświadczonych zawodników. Tu stale coś się dzieje! Będziecie mogli sprawdzić to osobiście m.in. szusując po 2 największych ośrodkach narciarskich regionu:

Snow Space Flachau – ośrodek narciarski położony w samym sercu Ski Amade. Przyciąga wielbicieli sportów zimowych za sprawą doskonałych warunków zjazdowych, nowoczesnej infrastruktury oraz tras o różnym poziomie zaawansowania. Jest to centrum narciarskiego wszechświata Ski Amade, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sportów zimowych. Znajdziecie tutaj 120 km doskonałe utrzymanych tras, a na górę pozwolą Wam wyjechać 43 nowoczesne wyciągi, w tym 8 – osobowy Space Jet 3 – najdłuższy wyciąg krzesełkowy w Europie. Ponadto bezpośrednie połączenie wyciągami Flachau z ośrodkami Wagrain oraz St. Johann/Alpendorf tworzy tzw. huśtawkę narciarską, gdzie między poszczególnymi miejscowościami można przemieszczać się bez odpinania nart.

Zauchensee – Flachauwinkl – tutejsze stoki należą do najbardziej urozmaiconych i najtrudniejszych w regionie Ski Amade. W sumie jest tu 50 km tras oraz 15 wyciągów. To będą mogli wyszaleć się entuzjaści stromych stoków, miłośnicy muld, specjaliści od jazdy w głębokim śniegu, jak również wielbiciele freestyle. Prawdziwe sportowe emocje czekają na Was w snowparku Absolut Park. Jest tu wszystko czego dusza zapragnie m.in.: half pipe, jib park, superpipe oraz kicker, łącznie znajdziecie tu ponad 100 przeszkód!

Apres ski:

Tor saneczkowy „Alpine Coaster Lucky Flitzer” – po stoku czeka na Was duża dawka adrenaliny oraz dobra zabawa. To wszystko za sprawą toru saneczkowego „Lucky Flitzer” o długości 1,1 km. Cena – ok. 7 EUR (jedno okrążenie)

Kąpielisko termalne „Therme Amadé” – po całym dniu spędzonym na stoku będziecie mogli odetchnąć w największym kąpielisku termalnym w Austrii. Znajdziecie tutaj liczne zjeżdżalnie, baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne wypełnione wodą wzbogaconą solą z kopalni soli w Bad Ischgl, która ma  korzystny wpływ na skórę. Cena – 9,50 EUR (2 godz. w Therme Amadé dla uczestników do 16 r.ż) i 15 EUR (2 godz. w Therme Amadé dla uczestników powyżej 16 r.ż)


Hotel Adeo Alpin – nowoczesny hotel położony w centrum miejscowości Zederhaus, którego właścicielami są narciarskie gwiazdy Hermann Maier oraz Rainer Schonfelder. Zakwaterowani będziecie w pokojach  3 – 4 osobowych z łazienką i WC. Każdy pokój wyposażony jest w TV oraz posiada dostęp do Wi-Fi. Niektóre pokoje posiadają balkon. Na terenie hotelu do Waszej dyspozycji: pomieszczenie na przechowywanie sprzętu narciarskiego oraz sala fitness.

NA STOKU:

R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę:) Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia! Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride’u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę. Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM:

STANDARD – poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw