Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
freestyle snowboard

AUSTRIA – freestyle – narty – snowboard – Zillertal

Zillertal -> narty/snowboard FREESTYLE – BAH/FR
Austria / Uderns
13 – 19 lat

Cena: od 2099 zł

Najbardziej freestylowe miejsce w naszej ofercie!! Lodowiec HinterTUX, snowpark Vans Penken Park ze 130 metrowym half pipem, trasa ski i boardercrossowa w Konigsleiten (z zapisem video), trasy SkiMovie & Speed-Check a do tego obezwładniająca ilość nartostrad -> jest to wyjazd dla naprawdę freestylowych twardzieli. Jeśli do tego dodamy, że Nasi instruktorzy są po prostu najlepsi o czym świadczą zdobyte tytułu (np. Michał Ostrzycki – Mistrz Polski Instruktorów 2015 z tytułem najlepszy freestylowiec snb) jesteśmy pewni, że czeka Was  najlepszy wyjazd w życiu!

Zillertal – patrząc na ośnieżone i lśniące w słońcu wierzchołki gór łatwo zapomnieć o rutynie. Jeśli chcecie spędzić ekscytujące ferie zimowe to przyjeżdżajcie tutaj. Codziennie możecie korzystać z innego ośrodka sportów zimowych. Wśród głównych rejonów narciarskich w okolicy Zillertal są:

Zillertal Arena – to bardzo nowoczesny i największy spośród ośrodków w dolinie Zillertal (143 km zróżnicowanych pod względem trudności tras i 51 wyciągów). Tutaj zaspokoją swoje potrzeby maniacy freestyle’u, freeride’u oraz miłośnicy dobrze naśnieżonych, szerokich tras.
Nowość!!! W sezonie narciarskim 2016/2017 każdy gość Zillertal Areny może zostać „Championem Areny”, udział w rywalizacji jest bezpłatny. Wystarczy jedynie na terenie całego regionu narciarskiego odwiedzić 10 przystanków „Arena Champion” (szczegóły pod na stronie www.skiline.cc).

Mayrhofen – należy do najbardziej znanych miejscówek w Dolinie Zillertal. Posiada on dostęp do tras narciarskich Ahorn (z dużą ilością łagodnych i szerokich tras) i Penken (gdzie znajduje się najbardziej stromy szczyt Austrii – „Harakiri”). W sumie ok. 135 km tras i 55 wyciągów. Możecie tu śmiało poszaleć w legendarnym Vans Penken Park, który uzyskał w 2010 tytuł najlepszego europejskiego snowparku lub pościągać się na czterech trasach wyścigowych. Gdy się zmęczycie możecie wybrać się do wioski igloo „White Lounge” będącej oficjalną strefą chilloutu w tym regionie.

Tux-Finkenberg – proponuje 227 km nartostrad i 59 wyciągów. Najbardziej znaną atrakcją tego regionu jest oferujący 86km tras – lodowiec Hintertux – jedyny w Austrii całoroczny obszar narciarski. Możecie stąd zjechać najdłuższą w Tyrolu (12 km) trasą prowadzącą do Doliny Zillertal.

Hochfügen-Zillertal – drugi pod względem wielkości obszar narciarski w Zillertal (171km tras i 37 wyciągów) oferujący doskonałe warunki do zjazdów oraz podszkolenia freestyle’u (snowpark, halfpipe).

Teraz macie też okazję sprawdzić jak wyglądał Wasz dzień na stoku. Wchodząc na www.skiline.cc i podając swój numer karnetu możecie na specjalnym wykresie zobaczyć ilość przejechanych kilometrów i ilość wyciągów, z których skorzystaliście. Dodatkowo po przejechaniu specjalnych, wyposażonych w kamery odcinków tras możecie podejrzeć lub pobrać sfilmowany Wasz przejazd, a nawet opublikować go w sieci.

Apres ski:

Tor saneczkowy „Arena Coaster” – to szybkość, emocje i duża dawka adrenaliny. To wszystko zapewni Wam jazda 1,5 kilometrowym mocno zakręconym torem saneczkowym. Po skorzystaniu z atrakcji możecie za dodatkową opłatą nabyć w kasie Wasze zdjęcie zrobione podczas przejazdu. Cena (jedno okrążenie) – ok. 5 EUR

Baseny termalne „The Erlebnistherme Zillertal” – to trzypoziomowy obiekt oferujący wszystkim spragnionym relaksu i dobrej zabawy: zjeżdżalnie (w tym 134 metrowa- najdłuższa w zachodniej części kraju), „rwące rzeki”, baseny z morskimi falami i solankami. Cena (2 godz. w „The Erlebnistherme Zillertal”) – 9 EUR

Tor saneczkowy Gerlosstein – macie chęć na inną formę białego szaleństwa? Czas na jazdę na dwóch płozach na zboczach Gerlosstein