Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Amsterdam i Poczdam – Festiwal tulipanów i Miasto Pałaców

ZAKWATEROWANIE

I nocleg – Hotel *** położony w polbiżu autostrady w środkowej części Niemiec. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

II nocleg – Sieciowy hotel *** (np. Campanille, Golden Tulip itp) położony w okolicach Amsterdamu. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

TERMINY I CENY
21.03 – 23.03.2019 – 824 zł

04.04. – 07.04.2018 – 824 zł

09.05 – 12.05.2018 – 824 zł

PROGRAM RAMOWY
 1 dzień (czwartek)   – Wyjazd z Poznania  (zgodnie z rozkładem).  Przejazd do Poczdamu – letniej rezydencji władców niemieckich. Zwiedzanie wybranych obiektów zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku Sanssouci z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią i zamkiem Charlottenhof. Następnie przejazd do Nowego Ogrodu i zwiedzanie pałacu Cecilienhof (w 1945 r. podpisano w nim Układ Poczdamski). Spacer po starówce Poczdamu. Przejazd na obiadokolację i nocleg na terenie Niemiec.

2 dzień (piątek) – Po śniadaniu przejazd do Holandii.W godzina przedpołudniowych przyjazd do Amsterdamu. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy,Plac Dam z Pałacem Królewskim, oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Weźmiemy udział w wyjątkowym Heineken Experience – wycieczce po jednym z najsłynniejszych browarów na świecie. Czas wolny w trakcie którego turyści będą mogli odwiedzić najsłynniejsze muzea (Rijksmuseum, Muzuem Van Gogha, Muzuem Anny Frank – płatne we własnym zakresie). Dla chętnych będzie możliwość wzięcia udziału w rejsie statkiem po kanałach miasta. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Amsterdamu.

3 dzień (sobota– W godzinach porannych przyjazd do KEUKENHOF – niesamowitego ogrodu, jednej z największych atrakcji Holandii. Na terenie 32ha podziwiać można ponad 7 milionów tulipanów wszelkich odmian. W tym roku tematem przewodnim jest HOLENDERSKI DESIGN. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przekroczenie granicy Polski około północy.

4 dzień (niedziela)  – Przyjazd do Poznania nad ranem.

 

UWAGA: Rezerwacja dla 1 osoby jest opcją na dokwaterowanie. Rezerwacja pokoju typu „single” możliwa jest na zapytanie z obligatoryjną dopłatą w wysokości 280 PLN. 

Pokój 2+1 jest pokojem dwuosobowym z dostawką. 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
Fcl