Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
heidepark

Heide Park

Heide-Park w miejscowości Soltau to największy park rozrywki w północnych Niemczech. Na terenie ponad 850 000 m² znajdziemy najwyższą i najszybszą kolejkę parku, Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (67°). Najnowszą kolejką jest Desert Race  z katapultowym napędem. W ciągu 2,4 sekundy osiągamy prędkość 100 km/h. Inne kolejki to: Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, MOUNTAIN – BLITZ, które dostarczają niemało wrażeń co pozostałe.

Oprócz tego wiele radości młodszym i starszym sprawia delfinarium, pokazy fok, papug i występ piratów. Dzień spędzony w Heide – Park Soltau z całą pewnością nie będzie dniem straconym!

TERMIN: 25.08.2018

Cena: 190 zł

Program:
1 dzień – 
zbiórka uczestników o godz. 02.30 w Szczecinie i wyjazd do Niemiec. Przyjazd do Soltau w godzinach rannych. Całodzienny pobyt w parku rozrywki Heide Park. Wieczorem wyjazd do Polski

Cena zawiera
– przejazd komfortowym autokarem
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NNW i KLA

Cena nie zawiera:
– biletu wstępu: dla dorosłych: 24 EUR, dla dzieci i młodzieży ( od 4 – 17 lat) – 17 EUR,  dzieci do 4 lat – bezpłatnie

Uwaga:
– w przypadku grup mniejszych niż 30 os. transport może odbywać się mniejszym autobusem lub mikrobusem z klimatyzacją
– podany program jest programem ramowym – kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
– podane kwoty na bilety wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od biura, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
– biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia autokaru spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, korki, blokady, strajki).
– istnieje  możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy.

WAŻNA INFORMACJA

Od 26 listopada 2016 każdy uczestnik naszej imprezy musi uiścić obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

-10 zł/os. – wycieczki autokarowe na terenie Europy

 

 

Mar